20201225

Życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne 2020

 


Szanowni Państwo, Drodzy Studenci i Wykładowcy POSUL,

z okazji Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Państwu przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt oraz równie zdrowego i szczęśliwego całego nowego roku 2021, w którym życzymy Państwu i sobie, abyśmy mogli powrócić do naszych wykładów. 

P.S. Rok akademicki 2019/2020 na POSUL został w marcu zawieszony ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo oraz  z powodu wprowadzonych przepisów. Nie został jednak przerwany. Kiedy tylko będzie możliwe bezpieczne przeprowadzanie wykładów w dotychczasowej formie, wznowimy je, prawdopodobnie zmieniając jedynie oznaczenie roku. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli je zmienić na 2019/2021. 

Jeszcze we wrześniu mieliśmy nadzieję, że wykłady uda się wznowić w listopadzie 2020, ale już sytuacja w październiku wskazywała, że trzeba się wstrzymać z ich ogłoszeniem. Czekaliśmy na rozwój sytuacji, i okazało się to słuszne, bo gdybyśmy wykłady ogłosili, musielibyśmy je odwołać. Czekajmy więc dalej cierpliwie, aż dzięki zbiorowym wysiłkom wszystkich ludzi dobrej woli diabli wezmą tę zarazę i będziemy znów się spotykać na wykładach przy kawiarnianych stolikach. 

Zdjęcie: www.MePixels.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz