Otrzymuj MAILEM przypomnienia o nadchodzących wykładach

Aby otrzymywać od nas raz w tygodniu mailem przypomnienia o nadchodzących wykładach, należy podać swój adres email w polu komentarza na dole niniejszej strony i nacisnąć niebieski przycisk "Opublikuj". 
UWAGA: Adres dotrze do nas, ale NIE zostanie opublikowany na stronie, nie będziemy go nigdzie ujawniać ani udostępniać nikomu. 

(Może się zdarzyć, że po naciśnięciu tego przycisku zostaniemy poproszeni dodatkowo o odpowiedź na proste pytanie lub o wypełnienie prostego testu, udowadniającego że jesteśmy żywym człowiekiem, a nie internetowym robotem wpisującym gdzie się da jakieś reklamy.)

Jeśli komuś otrzymywanie maili się kiedyś znudzi, na jego żądanie natychmiast usuniemy adres z listy dystrybucyjnej bez jakichkolwiek pretensji.

Maile z przypomnieniem o poniedziałkowym wykładzie przychodzą raz tygodniu (między poprzedzającym wtorkiem wieczorem a poprzedzającym piątkiem rano)

Można też podać nr telefonu, aby otrzymywać informacje SMSem (zwykle w poprzedzającą wykład sobotę lub niedzielę)

UWAGA! Prosimy podawać tylko prywatne adresy email

Zalecamy nie podawać adresów służbowych, ponieważ firmy bardzo często odrzucają maile od nas. Ponadto adresy te często się zmieniają (przejęcie, zmiana nazwy firmy) lub zostają zlikwidowane bez zgody czy wiedzy właściciela adresu (np. zmiana pracy) i wtedy tracimy kontakt, bo w sytuacji zmiany pracy nikt nie ma głowy do informowania nas o zmianie adresu, a potem się o tym nie pamięta i tak tracimy kontakt z Państwem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz