20190617

DZIESIĄTY jublieluszowy rok akademicki na POSUL zakończony!

DZIESIĄTY jubileuszowy ROK AKADEMICKI NA Praskim Otwartym Samozwańczym Uniwersytecie Latającym zakończony! Słuchacze dostali pamiątkowe dyplomy. W tym roku Otrzymało je 40 uczestników zajęć. Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym wykładowcom, patronom medialnym, słuchaczom oraz tym, którzy do działania POSUL się przyczynili, szczególnie Halinie Rutkowskiej, która od dwu lat ma pieczę nad stroną programową i przekonuje varsavianistów do bezpłatnego wygłaszenia wykładów, a także Piotrowi Białkowi za udostępnienie lokalu oraz pieczę nad sprawami technicznymi i zaopatrzeniem. Wykładowcy, słuchacze i organizatorzy POSUL otrzymali też życzenia od Marka Ostrowskiego, rektora Akademii Wiedzy o Mieście (afiliowanej przy UW, SGH, AM i ASP). Dziękujemy Mu za pamięć i życzymy zdrowia!
W tym roku akademickim, od listopada 2018 roku przeprowadziliśmy 22 wykłady, a średnio na wykładzie było 39 osób. Rekordowym wykładowcą jest Grzegorz Mika, na którego wykładzie było prawie 70 osób.
Przepraszamy, że nie wszystkich zdjęcia się tu pojawiły, wydarzenia na scenie toczyły się tak szybko, że nie aparat nie nadążał naładować lampy błyskowej.
Patronami medialnymi POSUL są: Miesięcznik Stolica i Związek Stowarzyszeń Praskich. 
Kolejny wykład po długich wakacjach, rozpoczynający jedenasty rok działania tej całkowicie społecznej, bezdotacyjnej varsavianistycznej inicjatywy edukacyjnej będzie prawdopodobnie o godz. 19:00 w poniedziałek 18 listopada 2019 roku, jak zwykle w kawiarni To Się Wytnie przy Stalowej 46. Album ze zdjęciami z uroczystości na FaceBooku jest tutaj.

Przemówienia końcowe:

Wręczanie dyplomów paniom: 

  


Wręczanie dyplomów panom. 
W pierwszej kolejności najaktywniejszy uczestnik zajęć, Mieczysław Janiszewski, przewodnik po Pradze z najdłuższym stażem
 
Jacek Natorff, uczestniczący w wykładach chyba od najdawniejszych czasów


 

Podsumowanie Obojga Rektorów

 Słuchacze wyrażają swoją wdzięczność i obdarowują organizatorów pamiątkami.

 Życzenia udanych wakacji


Wreszcie można się wyluzować! -)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz